Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Innovaatilised Lano Smartstrand vaipkatted

Kategooria:

Postitatud : 19.05.2022

Vaata videot või tutvu brožüüriga
Lano Smartstrand vaipkatted on tehtud innovatiivsest nanotehnoloogilisest kiust, mis on toodetud 40% maisilehest ning polüetüleenist. Antud tehnoloogia on suutnud saavutada kiu täieliku mustuskindluse ning ideaalse puhastatavuse. Vajate vaipkatte puhastamiseks ainult vett, mitte kemikaale.
Nüüd saate kasutada ilusat, pehmet ja kestvat vaipkatet ilma planeeti kahjustamata.

Uus kataloog Halbmond-lt

Kategooria:

Postitatud : 14.10.2020

Tutvu Halbmond eridisain vaibatehase uue RUG CREATION kataloogiga

Igavese garantiiga LANO SmartStrand

Kategooria:

Postitatud : 29.10.2018

SmartStrand vaipkatted omavad eluaegset pleki- ja mustuskindlust, see tähendab, et neid saab lihtsalt puhastada puhta vee ja tavapäraste majapidamispuhastusvahenditega.
Antud vaiba kiud on suletud struktuuriga, mis teeb vedeliku ja mustuse absorbeerimise kiudu võimatuks. Selle tootmiseks kasutatakse maisilehe ja polüeteeni segu, mille läbi kulub 30% vähem energiat, kui tavapäraste vaibakiudude tootmisel. Lisaks on SmartStrand kiul äärmiselt kõrge loomulik UV kindlus, mis tagab enneolematu värvi vastupidavuse. Nii näeb Teie SmartStrand vaip aasta-aastalt välja ikka nagu uus!

Halbmondi eridisain

Kategooria:

Postitatud : 12.09.2018

Set it up kombineerimisvõimalus annab igale ruumile omapärase välimuse.

Uudiseid Jacarandalt

Kategooria:

Postitatud : 12.09.2018

Santushti & Satara – 100% Tensel kvaliteet Jacaranda’lt

Ligne Pure 2018 vaipade kataloog

Kategooria:

Postitatud : 01.11.2017

Alati trendikas ja stiilne Ligne Pure on juba väljas uue aasta vaipade kataloogiga!
Sirvi seda mugavalt siin ja tule vaata näidiseid meie salongis!

Osta Carpets kataloog nüüd mugavalt internetis!

Kategooria:

Postitatud : 26.10.2017

Meie klientide lemmik Osta Carpets on üles pannud mugavalt lapatava online kataloogi. Ära külmeta kodus jalgu, hakka sooja vaipa valima!

5 stiilset vaibaääristust

Kategooria:

Postitatud : 28.06.2017

Moodne Hollandi vaibatootja Edel valmistab rullvaibast just teile sobiva vaiba!
Valige välja sobiv vaip, värvitoon, suurus, kuju ja ääristuse variant ning saate kauni viimistletud vaiba, mis sobib ideaalselt just teie ruumi.
www.edelcarpets.com/en/rugs/

Tencel vs viskoos vaibamaterjalina

Kategooria:

Postitatud : 15.06.2017

Mis on nende kahe materjali vahe ja kumba eelistada? Mõlemad on puidu baasil toodetud siidja läikega looduslikud materjalid, mis on jala all pehmed ja mõnusad.

Toome välja mõned võrdluspunktid:

  • Tenceli kiudu ei töödelda kangete kemikaalidega. Viskoosi kiud saavad kange keemilise töötluse.
  • Tenceli kiud on tugevamad, pikemad ja siledamad, kui viskoosil.
  • Tencel on paremini mustust hülgav ja seda on lihtsam puhastada.
  • Tenceli tootmisel jälgitakse metsade ökoloogilist kasutust ja jätkusuutlikkuse põhimõtet.
  • Ainuke miinus viskoosi ees on materjali hind. Tencel on kõrgema hinnaga, kuid on seda ka väärt.

Meie valikust leiate Tencelist valmistatud vaipu järgmistelt tootjatelt:
www.valley.ee
www.jacarandacarpets.com

VALLEY - kõrge kvaliteediga kodumaine vaip

Kategooria:

Postitatud : 12.05.2017


Üle 20 aastase kogemusega Valley valmistab ülimalt kvaliteetse vaiba täpselt sellisena nagu sul vaja on! Vali suurus, kuju, mis iganes värvitoonid ja muster või pilt kasvõi 3D struktuuriga.
Valley valmistab vaipu ka uudsest looduslikku päritolu Tencel’ist, milles on ühendatud materjali vastupidavus siidi luksuslike omadustega. Vaiba pinna eriline läige, hoolikalt valitud värvipalett ning rikkalikud mustrivõimalused toovad interjööri sära ja valgusemängu.

LANO PRECISION

Kategooria:

Postitatud : 03.11.2016


Lano Precision kollektsioon koosneb moodsatest mustritest, mille värvitoone on võimalik oma soovi järgi kohandada. Kvaliteetne vaipkate sobib kasutamiseks kõikides ühiskondlikes ruumides. Minimaalne kogus on kõigest 50m2!
Kasutusklass 33 ja 80% villa koostis annavad vaibale lisaväärtust ning ei valmista pettumust ka nõudlikumale kliendile.
Kõik mustrite näidised on olemas meie salongis!

Vaibad, mis ei soodusta tolmuallergiat!

Kategooria:

Postitatud : 05.09.2016


Saksa firma Infloor toodab moodsa värvivaliku ja mitmekesiste tekstuuridega vaipu nii ühiskondlikku kui kodusesse ruumi. Vaipade eripäraks on tolmu õhus lendlemise takistamine. Tolm, mis satub vaibale, jääb sinna kinni seniks kuni vaipa tolmuimejaga puhastatakse. Lisaks on vaiba materjal ebasoodus keskkond tolmulestade tekkeks ja eluks. Vaibad sobivad kokku ka põrandaküttega ning summutavad edukalt heli. Kas teadsid, et vaipkattel kõndimine on inimese liigestele tervislikum, kui kõval põrandal kõndimine?

Vaip põrandal loob kodusoojuse ja õdusa kodu

Kategooria:

Postitatud : 24.05.2015

Käsitsi valmistatud, looduslikest materjalidest põrandakate, mille eeliseks on ülim mugavus ja pehmus,  annab teie kodule luksusliku hõngu ning on hea investeering aastateks.
Jacaranda vaibatootjad omavad pikaajalist vaibakudumise kogemust. Traditsioone järgides on loodud suurepärased kollektsioonid põrandakatteid maailma eri paigus nagu Uus-Meremaa, Tiibet, Himaalaja jne.  Pakutavatesse vaipadesse on oma hinge pannud erinevate kultuuride tunnustatud käsitöölised.

Kõik meie poolt pakutavad vaibad  on eranditult sertifitseeritud ülemaailmse organisatsiooni GoodWeave poolt. Vaipade ja vaipkatete koostisesse kuuluvad luksuslik vill ja kvaliteetne viskoosi,  mis on pinnatekstuuris kombineeritud sõlmede ja lahtisekarvalise pealsega, muutes struktuuri reljeefseks.
Vaipade kujundamisel on kasutatud naturaalseid toone, mis aitavad seda lihtsamini sobituda juba kasutuses olevate sisekujunduselementidega.
Jacaranda vaipade ja vaipkatete eest hoolitsemist hõlbustab eelkõige materjali kõrge lanoliini ja villa sisaldus, kuna naturaalsed kiud omavad mustust hülgavat iseloomu.
Lisaks eelpoolmainituile on valikus pakkuda loomanahkseid vaipu.
Näidiste soove esitada ja ise käega katsuda saab neid vaipu salongis: Põrrand & Zein Tartu mnt 84, tel Tel. 6025 325, GSM 50 57 666. Ootame Teid oma salongis E-R 10-18
 

Sõnaga Tiffany seostub enamikule meist luksus, säravad ja sädelevad kalliskivid, väärismetallid, elegants ning väljapeetus. Kõik see rõhutab suurejoonelisust ja külluslikust, mis keerleb peamiselt vaid unistustes.
Salong Põrrand & Zein pakub igaühele võimalust luua see unistus reaalsuseks. Tiffany Designi tapeet on üheaegselt elegantne ja lihtne. Paistes silma oma klassikaline vormi ja omanäolise reljeefse pinnastruktuuri poolest. Miks mitte korralda sel aastal oma isiklik hommikusöök Tiffany juures, tuues luksus koju tapeedi abil, mis meenutab oma välimuselt öist taevast ja selles sädelevaid tähti. Asja teeb eriti põnevaks see, et erinev valgus muudab mustrit ja lummab tema vaatajat iga nurga alt erinevalt.

Lisaks sellele tasub samuti meie salongi külastada neil, kes armastavad ühendada trendikalt lihtsaid interjööri elemente klassikalistega. Selle aasta trendivärviks on karge valge ja hõbehalli erinevad varjundid, mis sümboliseerivad lund ja jääd. Teiste värvidega kombineeritult on just valge oma mitmekesisust lubavalt suurepärane ja lihtne kujundamaks jõulumeeleolu.

Mugavalt kampsunisse või pleedi mähitult, lesides oma uuel vaibal, tundes sõrmede all villa sisse kogutud suvise soojuse hõngu, nautides kamina hubisevat leeki või radiaatori kuumavat kiirgust ei tundugi talv enam nii pikk ja pime.

Ligne ja Osta vaipkatted on valmistatud naturaalsest villast ning just seetõttu igati sobilikud inimesele, kes hindab loomulikust ja head enesetunnet ka pisiasjades. Käsitsi kootud Ligne Pure vaibad tagavad unikaalsuse, millesse on talletatud iga meistri hingestatud panus.

Alternatiiviks käsitöövaibale, võib valida ka masinal kootud hinnalt soodsama villa või sünteetilise vaiba.
Ehkki viimastes puudub käsitöölise loomingulisus ja kordumatus, on nendegi mustri ning toonivalikus igat kodu kaunistavaid tooteid.
Nüüd on jäänud üle valida veel sobivad kardinad, padjad, pleedid ning muidugi küünlad, palju küünlaid.
Salong Põrrand & Zein asub Tartu mnt 84a, on avatud E-R 10-18, tel 602 5325

Talvine ja õdus meeleolu heledate toonidega

Kategooria:

Postitatud : 24.05.2015

Igal aastal kuulutavad disainerid välja jõulude trendivärvid. Klassikaliste toonide punane- roheline- kuldne kõrval troonivad sellel aastal karged valged , mis sümboliseerivad lund ja jääd.
Viimati nimetatud on head toonid, kasutamaks neid oma kodu kujundamisel, sest tänu nende tagasihoidlikele värvigammale on nad lihtsalt kombineeritavad teiste värvidega.
Ligno ja Osta vaipkatted on tehtud villast ja seetõttu naturaalsest materjalist. Kusjuures Ligno vaibad on kõik käsitsi kootud, mis tagab selle, et igaüks neist on unikaalne. Hoolimata ühesugustest mustritest ja töövõtetest, tuleb neis siiski esile erinevus, mida kujundab käsitöölise panus. Nendes vaipades kajastub kudujate loovus ja kujutlusvõime iluna, mis harmoneerub kergesti erineva stiili ja kujundusega interööridega. Käsitöövaiba tõeline väärtus on see, et ta annab kodule tõelise hinge.

Alternatiiviks käsitöövaibale võib valida ka masinal kootud vaiba. Sageli on nendegi materjaliks vill ent üldine valmimisaeg on lühem, kuna tootmine on mehhaniseeritud ning erinevus teistest samalaadsetest väiksem.
Talvises pakases on ahju- või kaminasuu ees pehmel vaibal lamaskleda, puhkusepilte sirvida ning endale ette kujutada, et ollakse liivarannal. Idülli ja imidži suurendamiseks võib alati vaiba kohale kõrguma seada põrandalambi. Ning vastupidi, kui suvises leitsakus igatsetakse lund, siis võib vaibale heites kujutada ette, et see on jäälilledega kaetud aken.

Seinte katmiseks võib kasutada tapeeti, mis meenutab oma välimuselt öist taevast ja selles sädelevaid tähti. Ehkki Tiffany Designi tapeet on üheaegselt elegantne ja lihtne, siis tõstab ta teiste seast esile just tema klassikalise vormi ja kujuga keerukas muster. Asja teeb põnevaks see, et erinev valgus muudab mustrit ja lummab tema vaatajat iga kord.

Nüüd on jäänud üle vaid valida sobivad kardinad ja – padjad ning pleedid. Ja muidugi küünlad, palju küünlaid.

Rõõmsat pühadeaega !

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Järve 2, Tallinn 11314; Telefon: 517 0239, 505 7666, E-mail: multiprojekt@neti.ee