Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Valgusta kodu südant!

Kategooria:

Postitatud : 07.08.2016


Kristallid on imelise väega, mis on talletanud endas universumi jõu. Seetõttu on kristallid suurepärased tervendajad, kuna kokkupuutes inimesega asuvad nad kohe tõstma inimese vibratsiooni ja taastavad keha isetervenemise võimet ning sealjuures ei tekita mitte mingisuguseid kõrvalmõjusid. Kristallide populaarsus on hakanud viimasel ajal märkimisväärselt suurenema ja üha enam meeldib inimestele kanda taas ka poolvääriskividega ehteid ning kujundada oma kodu kristalllühtritega.
1961 aastal asutatud Asfour Crystal tehas kuulub viie suurima kristalli tootja hulka maailmas
Valides suurima hoolega nii toormaterjali kui ka esindajaid on saavutatud suurepärane kvaliteet nii tootmises kui ka müügiteostuses.
Valikus olevastest toodetest leiab näidiseid imperaatorlikust elegantsist kuni müstilise idamaise disainini, mis on sobinud kaunistama nii  nõudlikuima naftašeigi villat kui ka Põhja-Korea juhi kodu.
Pakume oma klientidele firma ASFOUR kristallvalgusteid, mille põhielementideks on kõrgekvaliteedilised Asfour-i kristallid ja vask- messing- ning kroomviimistlusega metalldetailid.
Kristallelemendid on tugevad ja vastupidavad ning ei muuda aja jooksul värvi ega tuhmu.
Lühtrid, seinavalgustid, laua- ja põrandalambid- erinevad kollektsioonid oma kordumatus ilus ja luksuslikus elegantsis ootavad Teid meie salongis Põrrand & Zein Tartu mnt 84a, E-R 10-18. Tel. 6025 325; GSM 50 57 666

Valgust ja tervendamist aasta pimedamasse aega.

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee