Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Valgust ja tervendamist aasta pimedamasse aega

Kategooria:

Postitatud : 11.06.2015

Kristallid on imeline kingitus, mida maa meile pakub. Nendesse on talletunud kogu universumi jõud ja vägi. Seetõttu on kristallid imelised tervendajad, kuna kokkupuutes inimesega asuvad nad kohe tõstma inimese vibratsiooni ja taastavad keha isetervenemise võimet ning sealjuures ei tekita mitte mingisuguseid kõrvalmõjusid. Viimasel ajal on märkimisväärselt suurenenud kristallide populaarsus ja üha enam meeldib inimestele kanda taas ka poolvääriskividega ehteid ning kasutada ka interjööri kujunduses kristalle. Üks vahvaid võimalusi on kristalllühter.

Stuudio Põrrand & Zein pakub oma püsiklientidele ja uutele huvilistele võimalust kaunistada ja tervendada oma kodu aga miks mitte ka kontorit kristalllühtriga, mille valmistajaks on Asfour Crystal, üks maailma 5-st suurimast tootjast. Asfour Crystali tehas valib oma partnereid väga hoolikalt, nende ärikontseptsioon on, et usaldatavad  mõistaksid täielikult nende brändi olulisust ja väärtust. Sama pühendunult suhtuvad nad toodete kvaliteeti.  Seda jälgides, pühendavad nad palju aega ja jõudu, et nende embleemi kandvad tooted oleksid oma kasutuses pikaajalised ning nende ilu püsiks mitmeid aastaid. Iga kristallitükk läbib tehases hoolika kontrolli enne kui inimesed kogu maailmas saavad seda imetleda.

Asfour Crystali lühtrid ei muuda värvi ega ole hägused, mistõttu spektri valgus ja värvid jäävad helendavad ja säravad. Samuti ei sisalda nad mulle ega triipe.
Asfouri kõrgelt kvalifitseeritud töötajaid ja kunstnikud kasutavad kõige keerukamaid tööriistu ja tehnikaid oma valdkonnas, et luua maailma helgeimate, puhtaimate kristallide lugematuid rakendusi ja kasutusalasid. Tähelepanuväärne ja ka Asfour Crystali suure uhkuse allikas on, et enamik tööriistu ja masinaid, mida kasutatakse nende tehases on projekteeritud, arendatud ja toodetud Asfour Crystal enda poolt Asfour Crystali jaoks.

Asfour Crystal on maailma suurim täiskristallist esemete tootja aga ka maailma suurim tööandja kvalifitseeritud kristall käsitööliste seas.  Samuti on ta maailma enim kasutatud kristalli bränd Euroopa ja peamiste rahvusvaheliste lühtri tootjate hulgas.
Toodete valikust võib leida kristalle eri otstarbeks, kuna ettevõte toodab värvituid ehk selgeid ja värvilisi kristalle valgustite, tarvikute, kujukeste jmt jaoks.
Tule julgelt meie juurde tutvuma ja valima endale sobivat lühtrit aadressil Tartu mnt 84a, E-R 10-18, Tel. 6025 325, GSM 50 57 666.

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee