Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Vaip põrandal loob kodusoojuse ja õdusa kodu

Kategooria:

Postitatud : 24.05.2015

Käsitsi valmistatud, looduslikest materjalidest põrandakate, mille eeliseks on ülim mugavus ja pehmus,  annab teie kodule luksusliku hõngu ning on hea investeering aastateks.
Jacaranda vaibatootjad omavad pikaajalist vaibakudumise kogemust. Traditsioone järgides on loodud suurepärased kollektsioonid põrandakatteid maailma eri paigus nagu Uus-Meremaa, Tiibet, Himaalaja jne.  Pakutavatesse vaipadesse on oma hinge pannud erinevate kultuuride tunnustatud käsitöölised.

Kõik meie poolt pakutavad vaibad  on eranditult sertifitseeritud ülemaailmse organisatsiooni GoodWeave poolt. Vaipade ja vaipkatete koostisesse kuuluvad luksuslik vill ja kvaliteetne viskoosi,  mis on pinnatekstuuris kombineeritud sõlmede ja lahtisekarvalise pealsega, muutes struktuuri reljeefseks.
Vaipade kujundamisel on kasutatud naturaalseid toone, mis aitavad seda lihtsamini sobituda juba kasutuses olevate sisekujunduselementidega.
Jacaranda vaipade ja vaipkatete eest hoolitsemist hõlbustab eelkõige materjali kõrge lanoliini ja villa sisaldus, kuna naturaalsed kiud omavad mustust hülgavat iseloomu.
Lisaks eelpoolmainituile on valikus pakkuda loomanahkseid vaipu.
Näidiste soove esitada ja ise käega katsuda saab neid vaipu salongis: Põrrand & Zein Tartu mnt 84, tel Tel. 6025 325, GSM 50 57 666. Ootame Teid oma salongis E-R 10-18
 

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee