Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Talviselt karge ja koduselt õdus heledate toonides meeleolu käsikäes

Kategooria:

Postitatud : 29.05.2015

Sõnaga Tiffany seostub enamikule meist luksus, säravad ja sädelevad kalliskivid, väärismetallid, elegants ning väljapeetus. Kõik see rõhutab suurejoonelisust ja külluslikust, mis keerleb peamiselt vaid unistustes.
Salong Põrrand & Zein pakub igaühele võimalust luua see unistus reaalsuseks. Tiffany Designi tapeet on üheaegselt elegantne ja lihtne. Paistes silma oma klassikaline vormi ja omanäolise reljeefse pinnastruktuuri poolest. Miks mitte korralda sel aastal oma isiklik hommikusöök Tiffany juures, tuues luksus koju tapeedi abil, mis meenutab oma välimuselt öist taevast ja selles sädelevaid tähti. Asja teeb eriti põnevaks see, et erinev valgus muudab mustrit ja lummab tema vaatajat iga nurga alt erinevalt.

Lisaks sellele tasub samuti meie salongi külastada neil, kes armastavad ühendada trendikalt lihtsaid interjööri elemente klassikalistega. Selle aasta trendivärviks on karge valge ja hõbehalli erinevad varjundid, mis sümboliseerivad lund ja jääd. Teiste värvidega kombineeritult on just valge oma mitmekesisust lubavalt suurepärane ja lihtne kujundamaks jõulumeeleolu.

Mugavalt kampsunisse või pleedi mähitult, lesides oma uuel vaibal, tundes sõrmede all villa sisse kogutud suvise soojuse hõngu, nautides kamina hubisevat leeki või radiaatori kuumavat kiirgust ei tundugi talv enam nii pikk ja pime.

Ligne ja Osta vaipkatted on valmistatud naturaalsest villast ning just seetõttu igati sobilikud inimesele, kes hindab loomulikust ja head enesetunnet ka pisiasjades. Käsitsi kootud Ligne Pure vaibad tagavad unikaalsuse, millesse on talletatud iga meistri hingestatud panus.

Alternatiiviks käsitöövaibale, võib valida ka masinal kootud hinnalt soodsama villa või sünteetilise vaiba.
Ehkki viimastes puudub käsitöölise loomingulisus ja kordumatus, on nendegi mustri ning toonivalikus igat kodu kaunistavaid tooteid.
Nüüd on jäänud üle valida veel sobivad kardinad, padjad, pleedid ning muidugi küünlad, palju küünlaid.
Salong Põrrand & Zein asub Tartu mnt 84a, on avatud E-R 10-18, tel 602 5325

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee