Tapeedid, mida sooviksid puudutada ...

Kategooria:

Postitatud : 07.08.2016


…on Texam’i tapeedid. Esimene mulje nendest tekib mitte silmade, vaid just sõrmede abil. Ja ainult katsudes saab vahet teha, kas tegemist on fliis-, vinüül-, tekstiil- või hoopiski metalsilk lamineeritud tapeediga. Moto „Ära kunagi loobu otsingutest“ on viinud Texami täna juhtivaks ettevõtteks tapeediturul, mille tooted kaunistavad paljude äripindade, aga ka eluasemeturul olevate tubade seinu. Samas on kollektsioonid läbimõeldud ning vahetuvad vaid iga 5 aasta tagant. Oma toodetes on nad ühendanud luksusliku ja võrratu dekoratiivse vaimu kaasaegse tehnoloogia ja keeruliste materjalidega. Eeltoodu jätab mulje justkui oleks kvarts, samet, klaas, tekstiil ja metall ühendatud omavahel käsitööliste oskuslike käte all.
Tapeedid, mis esindavad ajatut ja modernset stiili – nende pindadel kujutatud medaljonid ja ornamendid loovad ruumi klaasikalise hõngu, samas kui lehestruktuur ning peened triibud sobivad suurepäraselt kaasaegsesse interjööri rõhutades end kui eraldiseisvat kunstiteost (kollektsioon Axiom).

Texami toodete valikust leiavad omale meelepärase seinakatte ka need, kelle eelistus on maalähedased toonid, milles õhkub suursugust soojust või need, kellele meeldib sisekujunduses pigem geomeetria – täpid, triibud kas siis lihtsakoeliste disainidena või keerukamate geomeetriliste mustritena.

Firma Texam on mõelnud ka trenditeadlikule hightech kultuuri tarbijale ning kujundanud tapeedi Metalsilk, mis on disainitud 3 mõõtmelisena tugevale polüestertekstiilile. Selline pind muudab kollektsiooni autentseks ja unikaalseks – särades justkui metall on ta samas töötlemata looduskivile omase karedusega. Lisaks on Metalsilk tapeet on väga vastupidav, tulekindel ning pestav. 

Sellel pehmel ja kõrgtasemeliselt lamineeritud tapeedil mängivad valgus ja vari, andes Teile võimaluse kujundada väga erilised seinad.

Loomulikult ei saa üle ega ümber tapeetide laiast värvivalikust, mis tuuakse Teieni läbi pleegitatud spektri, mistõttu mõjuvad Texami tapeedid seinas rahulike ning mahedatena.

www.texam.fr/en

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee