Ole innovatiivne ja muuda põrandat ilmet interjööris sagedamini

Kategooria:

Postitatud : 24.05.2015

Kas poleks tore, kui oleks võimalik aeg-ajalt muuta oma büroo, kaupluse, kohviku, klubi, spordisaali või hotelli ilmet ning üllatada kiire tulemusega nii kliente kui kolleege. Vaipkate, mille ülesandeks on anda ruumile komforti ning tõsta mürakindlust, muutub päevast- päeva peale vaadates üksluiseks ja aegunuks.
PLAATVAIP on tavavaibaga võrreldes hea alternatiiv, andes lihtsa võimaluse teha oma interjööris kiire ja vajadusel isegi kardinaalne muudatus.

Ortopeedide kinnitusel on plaatvaibad head, kuna nende pehme pind vastab keha loomulikule liikumisele ning jaotab liigestele langeva koormuse ühtlasemalt inimese tugi- ja liikumissüsteemile. Samuti takistab vaiba pehme pind libisemist ning võimalikku traumaohtu kukkumisel.

Plaatvaipade kasutamine aitab tasakaalustada helifooni ruumis, mistõttu sobib ta väga hästi tõstetavate põrandate katmiseks. Samuti on nad ka head soojusjuhid. Mõõtmiste tulemuseks on saadud, et vaipkattega ruumis on 10 % enam soojust kui kõva kattega ruumis.
Plaatvaipade valikus on suur värvigamma ning disainivalik, mille seast on võimalik leida igaühel endale sobivaim.

Plaatvaipu on võimalik paigaldada ka liimivabalt, kasutades selleks lock- lift süsteemi, mis oma olemuselt on sarnane libisemisvastasele alusvõrgule.
Vajadusel saab kulunud osa välja vahetada ning kolimisel on võimalik vaip ka kaasa võtta. Juhul, kui vaibale on tekkinud plekid, siis nende eemaldamiseks ei pea pesema kogu põrandat vaid eemaldada ja tagasi asetada võib vaid määrdunud plaate. Samuti on plaatvaip ideaalne kasutamiseks kõrghoonete kontorites, kus koridorid on rullvaiba transportimiseks kitsad.

Paljud inimesed on endale teadvustanud, et pehmete pindade ja allergiate vahel on otsene seos, mistõttu ei soovitata allergikutele pehmeid vaipu. Tänapäevaste tehnoloogiatega on vaibad tehtud selliselt, et nende pind seoks tolmu teisiti ning et mustus oleks tolmuimejaga lihtsamalt eemaldatav. Uuenduslikud kiud on mustust hülgavate omadustega.

Materjal, mida kasutavad plaatvaiba tootjad  GRADUS JA PARAGON, on valmistatud  taaskasutatavast polüamiidkiust. Vaipade valmistajad ei ole silmas pidanud vaid materjalide ohutust inimeste tervisele, vaid ka põrandate turvalist kasutust. Plaatvaipade juurde pakutakse madalapingega led valgusteid, servakante treppidele ja põrandaliistudele.

Gradus on tuntud kui loodust säästva maailmavaatega ettevõte ning oma uute kollektsioonide loomisel teevad nad tihedat tööd vastava ala spetsialistidega säästmaks kõiki loodusressursse.
http://www.gradusworld.com/carpets
http://www.paragon-carpets.co.uk

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee