Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Talvine ja õdus meeleolu heledate toonidega

Kategooria:

Postitatud : 24.05.2015

Igal aastal kuulutavad disainerid välja jõulude trendivärvid. Klassikaliste toonide punane- roheline- kuldne kõrval troonivad sellel aastal karged valged , mis sümboliseerivad lund ja jääd.
Viimati nimetatud on head toonid, kasutamaks neid oma kodu kujundamisel, sest tänu nende tagasihoidlikele värvigammale on nad lihtsalt kombineeritavad teiste värvidega.
Ligno ja Osta vaipkatted on tehtud villast ja seetõttu naturaalsest materjalist. Kusjuures Ligno vaibad on kõik käsitsi kootud, mis tagab selle, et igaüks neist on unikaalne. Hoolimata ühesugustest mustritest ja töövõtetest, tuleb neis siiski esile erinevus, mida kujundab käsitöölise panus. Nendes vaipades kajastub kudujate loovus ja kujutlusvõime iluna, mis harmoneerub kergesti erineva stiili ja kujundusega interööridega. Käsitöövaiba tõeline väärtus on see, et ta annab kodule tõelise hinge.

Alternatiiviks käsitöövaibale võib valida ka masinal kootud vaiba. Sageli on nendegi materjaliks vill ent üldine valmimisaeg on lühem, kuna tootmine on mehhaniseeritud ning erinevus teistest samalaadsetest väiksem.
Talvises pakases on ahju- või kaminasuu ees pehmel vaibal lamaskleda, puhkusepilte sirvida ning endale ette kujutada, et ollakse liivarannal. Idülli ja imidži suurendamiseks võib alati vaiba kohale kõrguma seada põrandalambi. Ning vastupidi, kui suvises leitsakus igatsetakse lund, siis võib vaibale heites kujutada ette, et see on jäälilledega kaetud aken.

Seinte katmiseks võib kasutada tapeeti, mis meenutab oma välimuselt öist taevast ja selles sädelevaid tähti. Ehkki Tiffany Designi tapeet on üheaegselt elegantne ja lihtne, siis tõstab ta teiste seast esile just tema klassikalise vormi ja kujuga keerukas muster. Asja teeb põnevaks see, et erinev valgus muudab mustrit ja lummab tema vaatajat iga kord.

Nüüd on jäänud üle vaid valida sobivad kardinad ja – padjad ning pleedid. Ja muidugi küünlad, palju küünlaid.

Rõõmsat pühadeaega !

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee