Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Kiire uuendus lihtsa vaevaga

Kategooria:

Postitatud : 31.05.2015

Kui sein on määrdunud, selle ilme kulunud või jätab muidu uuendamist vajava mulje, siis lihtsaim viis soovitud tulemuse saavutamiseks on vahetada tapeeti. Samavõrd hästi töötab see lahendus ka siis, kui ühte seina on vaja eriti esile tõsta.
Arte kollektsiooni tapeedid (Gold, Monsoon ja Galena) on suurte mustrite ja kirevate värvitoonidega tapeedid, mis võimaldavad mängida ühtviisi hästi sobitamiseks teistega ja eraldi silma paistmiseks. Suur värviskaala ning värvide rohkus annavad palju võimalusi fantaasia rakendamiseks.
Tapeedid võimaldavad väljendada oma isikutüüpi või maitseeelistust– ekspresiivsemad ja julgemad ilmselt eelistavad Manakini tapeeti- kust võib leida nii Santorini sinist kui ka Marsala punast tooni tapeeti. Tagasihoidlikumad inimesed leiavad kollektsioonist suveöö unenägude mustreid.
Tapeedid on saadaval ka topeltlaiuses (132- 147 cm), kergesti puhastatavad, suure kulumiskindlusega, niiskus-ja tulekindlad. Eelpooltoodu annab võimaluse kasutada neid tapeete ka suurema niistusega ruumides ning ruumides, kus on suur käidavus.
Näidiste soove esitada ja oma käega katsuda saab neid tapeete salongis: Põrrand & Zein Tartu mnt 84, tel Tel. 6025 325, GSM 50 57 666.
Ootame Teid oma salongis E-R 10-18

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee