Info kodulehe ülaservas

Oleme avatud E-R 10.00-18.00

Kuna päeva jooksul on vaja külastada kliente ja ladu ning vahel selleks ajaks salong sulgeda, palume helistada ette 517 0239 (Andres), et saaksime teid privaatselt teenindada.

Viimased uudised
Kõik uudised

Uued mustrid otse Lõuna-Euroopast

Coordonne kataloogid toovad meieni julgeid ja omapäraseid mustreid Hispaania disaineritelt. Sealt leiab nii seina suurusega kohandatavaid looduslähedasi pilttapeete, kui ka värvilisi korduseid.
Tuttuutelt Lelievre lehtedelt võib leida natuke metsikumaid värvikombinatsioone, teisalt ka Pariisi kunstimainele omaseid

Loe edasi

Kategooria:

28.10.2020

Innovaatilised Lano Smartstrand vaipkatted

Vaata videot või tutvu brožüüriga
Lano Smartstrand vaipkatted on tehtud innovatiivsest nanotehnoloogilisest kiust, mis on toodetud 40% maisilehest ning polüetüleenist. Antud tehnoloogia on suutnud saavutada kiu täieliku mustuskindluse ning ideaalse puhastatavuse. Vajate vaipkatte puhastamiseks ainult vett, mitte

Loe edasi

Kategooria:

14.10.2020

Uus kataloog Halbmond-lt

Tutvu Halbmond eridisain vaibatehase uue RUG CREATION kataloogiga

Kategooria:

14.10.2020

Mardom Dekor-i 2020 tootekataloog

Uued valgusega lae-, seina-, põranda- ja ukseliistud Mardom Dekorilt! Tutvu nende 2020 kataloogiga!

Kategooria:

31.01.2020

Tapeedikataloogi virnad on kasvanud

Uus aasta on täitnud Meie salongi värskete mustritega tuntud tootjatelt. ARTE kollektsiooni on lisandunud naturaalsed etno- ja eksklusiivsed retrohõngulised tapeedid, mille kõrval ei kahvatu ka värviliküllased nahkse materjali jäljendused. York riiul on täienenud klassikaliste musritega, ajakohases vormis.

Loe edasi

Kategooria:

12.03.2019

Põrran&Zein ja väike Vein

Kui puhas parkett ja pehme vaip on maas, meeliköitev tapeet seinas ja mööbel paigas, tekib paratamatult põhjus rahulolu tähistada. Meie oma veinigurmaan on valinud sortimente nii valgest punasest kui ka mullitavast, mis ootavad nüüdsest salongiriiulitel degusteerijaid.

¤ Goldatzel

Loe edasi

Kategooria:

13.03.2019

Sisustussalong Põrrand & Zein

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee