Vinge valikuga Aspecta PVC

Kategooria:

Postitatud : 14.11.2017

ASPECTA on meie ääretult laia valikuga PVC põrandakatete tootja. Pakume hetkel kahte kollektsiooni FIVE ja TEN.
ASPECTA FIVE kollektsioon koosneb 109 erinevast tekstuurist. Leidub nii puidu kui kivi imitatsioone ja ka abstraktseid mustreid. Põrandakate sobib kodukasutusse ja eriti hästi ka ühiskondlikku ruumi.
ASPECTA TEN on ülitugev 10mm paksune ja 100% veekindel põrandakate. Tekstuure on kokku 34 erinevat!

Fitnice kootud vinüülpõrandad

Kategooria:

Postitatud : 08.11.2017

Hispaania firma Fitnice toodab vinüülist põranda- ja seinakatteid väga erilisel moel. Vinüülist valmistatud ‘‘lõngast’‘ kootakse kangastelgedel imelised rull- ja plaatmaterjalid. Materjale ja värve valides, saate proovida erinevaid mustreid ja värvitoone ning näha neid 3D pildis
Põrandakattele antakse 10 aastane garantii ning kõik tooted valmistatakse Euroopas jälgides häid tavasid ja kõrgeid standardeid, hoides loodust ja meie tervist.

mFLOR kalasaba-parkett

Kategooria:

Postitatud : 13.01.2017


Hollandi tootja uus LVT kollektsioon Parva Plus nüüd saadaval!
Parva Plus võimaldab põranda katta stiilse suuremõõtmelise kalasaba-parketiga. Valikus on neli kaunist värvitooni, mis sobivad igasse koju või kontorisse. Põrand on sobilik ka niisketes ruumides kasutamiseks.
Tootja garanteerib kestvuse 15 aastaks!

Tajima Luxury Vinyl

Kategooria:

Postitatud : 10.08.2016


Tajima on suurim Jaapani Luxury Vinyl plaatide tootja, kelle toodete peakriteeriumiks on kõrge kvaliteet, kaasaegne disain ning maksimaalne vastupidavus.
Põrand kujundab hoone atmosfääri ning täidab eelkõige funktsionaalset eesmärki.
Tajima põrandat kasutades tood Jaapani kvaliteedi Eesti interjööri!


Asudes tegelema sisedisaini või renoveerimisega, kerkib tihtipeale küsimus, millega katta oma põrand. Projekti teostajal ei tule kindlasti esimesena pähe mõte langetada valik nahkse materjali kasuks.
Nahkpõrandad olid populaarsed ja leidsid laialdast kasutust renessanssist kuni Kuningas Henry VIII valitsemisajani. Hästi unustatud vana hakkab ka täna pead tõstma ja see on pannud erinevaid tootjaid aktiivsemalt turule sisenema.

Kiirkontaktid all servas

Multi-Projekt Sisustuse OÜ | Tartu mnt 84a, 10112 Tallinn; Telefon: 602 5325; E-mail: multiprojekt@neti.ee